Forumo taisyklės ir dalyvių teisės

Forumo elgesio taisyklės ir dalyvių teisės.
Užrakinta
Vartotojo avataras
ragana
Site Admin
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pen Kov 01, 2019 9:34 am

Pen Kov 01, 2019 11:41 pm

Forumo taisyklės ir dalyvių teisės.

1. Registruoti vartotojai turi teisę:
a) kurti temas forume (temose ir sub-temose), įterpti vaizdus iš skirtingų svetainių / šaltinių;
b)taip pat pokalbių dalyviai privalo pirmiausiai naudotis paieškos sistema prieš pradėdami naujų temų kūrimą.
c) skelbti akcijas, kuri bus publikuojama atitinkamame forume (skyriuje);
d) užduoti klausimus, aptarti aktualias įvairių ezoterinių krypčių bei mantinių (būrimo/ateities numatymo) sistemų temas;
e) išsakyti norus, pageidavimus ir teikti pasiūlymus kaip pagerinti/patobulinti forumą.

2. Forumo dalyviams draudžiama:
a) viešai aptarinėti, užgaulioti, įžeidinėti pašnekovą ar bet kurį kitą forumo dalyvį. Eikite į asmeninį susirašinėjimą ir ten įžeidinėkite pašnekovą;
b) į forumą keliant bet kokią informaciją, o ypač iš prieštaringų ar abejotinų šaltinių, administratorius arba aš, kaip šių namų šeimininkė, pasilieku teisę spręsti ar paskelbta informacija išliks forume;
c) skelbti informaciją (straipsnius, tekstinius pranešimus) forume, nenurodant jo autoriaus. Nuoroda į elektroninį šaltinį (svetainę, iš kurios gaunama informacija) yra privaloma!
d) skelbti stebuklingų paslaugų reklamą forume draudžiama!
e) skelbti bet kokią reklamą, prieš tai nesusiderinę su forumo administracija;

Dėlionės/Būrimai forume skelbiami:
1. Forumo dalyviai tarpusavyje susitaria ir gauna grįžtamąjį ryšį (t.y. palieka atsiliepimą).
2. Forumo dalyvis(-ė), informuodamas apie akciją privalo: Paskelbti skyriuje „AKCIJOS“, o pati dėlionė pateikiama atitinkamoje temoje "Taro praktika". Akcijos iniciatorius savarankiškai nustato dalyvių skaičių.

Papildomos akcijų taisyklės ir dalyvavimas:
1. Akciją skelbiantis asmuo turi būti forumo narys, kuris jau parodė savo žinias Taro temoje (mėnesio dėlionė, savaitės dėlionės ir kt.) arba temoje pagalba interpretuojant dėlionę (paprašė pagalbos savo dėlionei arba pakomentavo kažkieno kito dėlionę).
2. Akciją paskelbęs dalyvis(-ė) turi teisę atsisakyti dėlioti naujokui, kuris dar nepasireiškė forume, bet iškarto užsiregistravo nemokamam būrimui.
O taip pat turi teisę bet kuriuo metu iš anksto neįspėjus stabdyti akciją ar paskelbti jos pabaigą bei atsisakyti dėlioti asmeniui, nenurodant priežasčių.

3. Mokamas konsultavimas asmeniniu susitarimu.


Tai privatus tikslinis forumas, skirtas suburti ir bendrauti įvairiomis ezoterinėmis kryptimis besidominčius žmones. Labiausiai skatinamos temos susijusios su tarologija bei kitomis orakulinėmis mantikos sistemomis.

Norėčiau, kad visi jaustųsi jaukiai ir maloniai, todėl įžeidinėjimai, apkalbinėjimai bei necenzūriniai išsireiškimai nebus toleruojami.

Maloniai kviečiu užeiti, registruotis ir bendrauti
Užrakinta